Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Geanodiseerd aluminium roosterplaat voor gemakkelijke installatie
| Installatie: | Eenvoudig |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
Metalen roosters van industriële kwaliteit voor magazijnen en platforms
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
| Laadvermogen: | Hoog |
Duurzaam anti-glijveiligheidsgratten voor hoge duurzaamheid
| Vorm: | Rechthoek, vierkant, rond |
|---|---|
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Gegalvaniseerde vierkant anti-glijveiligheid rooster laag onderhoud
| Weerbestendigheid: | Uitstekend. |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gegalvaniseerd, Geschilderd, Geanodiseerd |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
Zilver gecoate 30 mm lagerstaaf gepijpeld / gespaard gegalvaniseerd vloer staal rooster
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Haven: | Tianjin |
Zware staal vloer dekroet met machine druk gelast 30 mm platte balk lager pitch
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| typebar: | Vlakke balk |
Glanzige oppervlakte warm gegalvaniseerd stalen dekroet voor gebouwconstructie
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Haven: | Tianjin |
Aluminium decoratieve geperforeerde rooster 1000mmx3000mm Grootte 40mm Helder zilver voor loopbrug
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Lange: | 3000 mm |
| dragende barhoogte: | 40 mm |
30x30mm PPGI Machine onder druk gelast vloerdek staal rooster
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Machine druk gelast 30 mm industriële stalen rooster met een helder oppervlak 3 mm kruisbalk
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |

