Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Op maat gemaakte roosters tegen gladheid voor industriële toepassingen
| Grootte: | aangepast |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
Gunstig aluminium rooster voor industriële toepassingen
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, aluminium, roestvrij staal |
| Duurzaamheid: | Hoog |
Op maat gemaakte niet-glijdende roosten van aluminium voor industriële platformen
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
|---|---|
| Weerbestendigheid: | Uitstekend. |
| Dikte: | aangepast |
Gegalvaniseerde anti-slip vierkant vorm laadvermogen rood rooster van roestvrij staal
| Onderhoud: | Laag |
|---|---|
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |
YB/T4001.1-2007 Standaard Moderne Platte Griet van roestvrij staal met machine-las Licht op het oppervlak
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
Metalen roosters met een gegalvaniseerd oppervlak
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Naam van de producten: | metaalgrating |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
3 mm dwarsbalk 30 mm stalen rooster voor industriële toepassingen
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële staal trappen rooster rooster vloer 30 mm pitch vloer dekken
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Heldere oppervlakte warm gedompeld gegalvaniseerd 30x30 mm industriële stalen rooster in zilver
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Type Bar: | Flat Bar |
| Port: | Tianjin |
30 mm warm gedompeld gegalvaniseerd ijzeren rooster voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |

