Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Antislipaluminium 40MM Grating van de Greepstut voor Tredeloopvlak, Geperforeerde Plankgrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende Barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
Van het het Metaalgrating Geperforeerd die Blad van de Koolstofstaalgang de Cirkelgat in Dak wordt geslagen
| Productnaam: | Koolstofstaal geperforeerd blad |
|---|---|
| Verpakking: | Houten of Staalpallet |
| Materiaal: | koolstofstaal of aluminium |
Autowasserette van de de Geuldekking van de aluminiumlegering de Hete Gegalvaniseerde Raspende
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
De op zwaar werk berekende Gelaste Gang die van het Koolstof19w4 Staal Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende barvorm: | Rechthoekige Bar |
0.5mm Dik Op zwaar werk berekend Staal die Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Gang 19-w-4 raspen
| Toepassing: | Het beschermen van Netwerk, Filters, het Scherm, Decoratie, enz. |
|---|---|
| Type: | Geperforeerd gaas, gelast gaas, uitgebreid gaas |
| Materiaal: | Roestvrij staaldraad, Aluminium, Gegalvaniseerde Staaldraad, Nikkel, enz. |
13 maat 5/8/10 Diamond Plank Grating 36“ Breedtealuminium
| Materiaal: | Q235, roestvrij staal gegalvaniseerd staal, aluminium |
|---|---|
| Norm: | ISO9001 |
| Het aantal gaten: | 2-gat, 3-gat, 5-gat, 6-gat, 10-gat, 13-gat, 16-gat |
Gestapelde van de de Greepstut van de Priktractie de Veiligheidsgrating
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dikte: | 2.0mm5.0mm |
5.0mm de Plank van de de Greepstut van het Diktemetaal voor Tredeloopvlak
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dikte: | 2.0mm5.0mm |
Geperforeerde de Ganggrating van het Bladmetaal Gegalvaniseerde Keuken Slip
| Materialen: | Gegalvaniseerd Staal |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Lengte: | 1000mm |
Veiligheidsgang 3m Gegalvaniseerd de Stutgrating van de Lengtegreep
| Materialen: | Glvanziedstaal |
|---|---|
| Breedte: | 250mm |
| Lengte: | 3000mm |

