Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Gegalvaniseerde geleverde roestvrije stalen rooster met zilveren oppervlak
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Roestvrij staal voor industriële loopbruggen met een afstand van 30 mm tussen de lagers
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Gedrukt roestvrij staal rooster voor buitenshuis binnenruimtes gepolijst afwerking anti-slip oppervlak
| Gebruik: | Buiten, binnen, winkelcentrum |
|---|---|
| Materiaal: | van roestvrij staal |
| dwarsbar: | Twisted bar, Ronde bar |
Langdurig roestvrij staal rooster met anti-slip oppervlak afwerking
| Oordopperstand: | 30mm, 30, 40, 25, op aanvraag. |
|---|---|
| Anti-slip: | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid: | Langdurig |
Gegalvaniseerde geringe stalen rooster met anti-glijddrenage 30 mm lagerbalk pitch OEM beschikbaar
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
|---|---|
| Gespannen weg: | Gelaste druk |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Metalen rooster voor zware werken met aanpasbare staafstand YB/T4001-2007
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
|---|---|
| Vlakke balk: | 2mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
Anti-slip 30 mm gezaagde tand stalen rooster met drainage en ventilatie functies
| Dikte: | 2 mm-5 mm,5 mm |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Gepolijste rooster van roestvrij staal YB/T4001-2007 Standard met anti-glijfunctie
| Anti-slip: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren: | - Ja, dat klopt. |
| Oorsprong: | Hebei, China |
Roestvrij staal rooster gedraaide staaf YB/T4001-2007 met anti-glijfunctie voor winkelcentrum
| Verzorgingsbalk: | 32x5mm |
|---|---|
| dwarsbar: | Twisted bar, Ronde bar |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
Zwaar werkbaar aanpasbaar getinte stalen rooster Anti-slip drainage met YB/T4001-2007 standaard
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
|---|---|
| Transportpakket: | Verpakt door stalen riem met pallet |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |

