Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Anti-Slip Steel Bar Grille Mall Pools afwerking Q235 Grade 32X5mm Load Bar
| Gebruik: | Buiten, binnen, winkelcentrum |
|---|---|
| Verzorgingsbalk: | 32x5mm |
| Graad: | Q235 |
Hot Dip gegalvaniseerde zilveren metaal hekclips ontworpen voor weers- en roestbestandheid
| Ontwerp: | Gemakkelijk, Vast en Geïnstalleerd |
|---|---|
| Kleur: | zilver |
| Materiaal: | Metalen |
Gegalvaniseerde metalen bevestigingsclips
| Weerbestendige: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Ontwerp: | Gemakkelijk, Vast en Geïnstalleerd |
| Grootte: | 10 cm |
Metalen omheiningsclipjes Gemakkelijk te installeren / roestbestendige omheiningsclipjes voor snel en veilig omheiningen
| Corrosiebestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren: | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp: | Gemakkelijk, Vast en Geïnstalleerd |
Zilveren metaal hekclips Corrosie- en hittebestendig voor gemakkelijke installatie en roestbescherming
| Corrosiebestendig: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen |
| Warmtebestendige: | - Ja, dat klopt. |
Hot Dip gegalvaniseerde metaal hek clips Makkelijk te installeren Corrosie en roest resistent met een veilig ontwerp
| Materiaal: | Metalen |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren: | - Ja, dat klopt. |
| Grootte: | 10 cm |
Anti-corrosie 316 roestvrij staal draad en gaas verschillende dikte en lengte
| Warmteweerstand: | Hoog |
|---|---|
| Treksterkte: | 500-700 |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
Hoge lasbaarheid Ss 304 Stalen Woven Wire Mesh Verscheidene afmetingen
| Lange: | Divers |
|---|---|
| Maasgrootte: | Divers |
| Treksterkte: | 500-700 |
Woven 3 mm zwaar werkbaar roestvrij staal mesh hoge elasticiteit
| Dikte: | Divers |
|---|---|
| Warmteweerstand: | Hoog |
| Maasgrootte: | Divers |
Gepolijst net van roestvrij staal met een hoge vormbaarheid
| Lange: | Divers |
|---|---|
| Treksterkte: | 500-700 |
| Kosten: | matig me |

