Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
30mm de 38x38mm Geknarste Loopvlakken van de Glasvezeltrede
| Kleur: | Aangepaste Kleuren |
|---|---|
| Dikte: | 38,25mm, 50mm, 30mm |
| Productnaam: | Antislipkortings Waterdichte Glasvezel Versterkte Plastic Grating met hoge weerstand |
Met hoge weerstand maak 38mm Glasvezelgrating Comités waterdicht
| lengte: | de vraag van de klant |
|---|---|
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
| Kleur: | Aangepaste Kleuren |
Gele Anticorrosieve Versterkte Plastic Fibergrate-Grating
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Vorm: | Aangepaste Vorm |
| Materiaal: | Glasvezel Versterkt Plastiek, FRP |
Het hete Comité Met hoge weerstand van de Verkoop Vlotte FRP Vlakke Glasvezel voor Gang
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
|---|---|
| Dikte: | 38,25mm, 25,50mm, 30 |
| Productnaam: | Lichtgewichtgrating van de Gangfrp van de Glasvezelplastiek Versterkte vloer |
Duurzame Gevormde 25mm Glasvezelgrating Comités voor Loopbruggen
| lengte: | De Vraag van de klant |
|---|---|
| Grootte: | Aangepaste Grootte |
| Kleur: | Aangepaste Kleuren |
25mm Dikte Gelaste de Ganggrating van Frp van de Staalbar
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, industriële Grating van het vloerstaal met oud |
Gelaste Barloopbrug 19x19mm Industriële het Staalgrating van FRP
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, industriële Grating van het vloerstaal met oud |
38x38mm Frp Grating van de Roestvrij staalvloer
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, industriële Grating van het vloerstaal met oud |
38x38x38mm Frp Grating Werkend Platform
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, industriële Grating van het vloerstaal met oud |
38*38*38 glasvezelgrating Comités/Grating van het Glasvezelnet voor Autowasserettes
| Naam van het product: | Glasvezelgrating Comités |
|---|---|
| Grating norm: | JC/T 1026-2007 |
| Dikte: | 25,30,38,50mm |

