Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Op zwaar werk berekend Uitgebreid van de Metaalblad/Diamant Metaalnetwerk voor Materiaalbescherming
| Productnaam: | Uitgebreid Metaalblad |
|---|---|
| Grondstof: | Koolstofstaal, Aluminium, Roestvrij staal |
| Verpakking: | Houten of Staalpallet |
30 mm stalen rooster met slijtvastheid tegen corrosie
| Grootte: | Vanaf vereiste. |
|---|---|
| Antislipoppervlakte: | - Ja, dat klopt. |
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
Corrosiebestendige stalen roosterpanelen voor Amerikaanse standaardmaat
| Afgerond: | H.D gegalvaniseerd / poeder / PVDF |
|---|---|
| Grootte: | Vanaf vereiste. |
| Dragende Bardikte: | 8 mm |
45 mm pitch 8 mm gegalvaniseerd stalen rooster voor industriële platformen
| Grondstoffen: | Q235/S235jr |
|---|---|
| Primair Materiaal: | Warmgewalst, |
| Panelgrootte: | 400*1200MM |
Duidelijk Uitgebreid Metaalblad, het Netwerkblad Aangepaste Grootte van het Diamantstaal
| Naam van het product: | Uitgebreide metaalplaat |
|---|---|
| Plaats van Oorsprong: | Hebei China |
| grondstof: | Koolstofstaal, Aluminium, Roestvrij staal |
Opgeheven Uitgebreid Metaalblad, van het Netwerkbladen van de Aluminiumveiligheid de Grondstof
| Naam van het product: | Het staal Uitgebreide Blad van het Metaalnetwerk |
|---|---|
| grondstof: | Roestvrij Staal |
| Specificatie: | 1m*20m |
Van het het Netwerkblad van de roestvrij staaldiamant de Certificatie van de de Steunbalkweerstand ISO9001
| Naam van het product: | Het Netwerkblad van het roestvrij staaldiamant Uitgebreid Metaal |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | deelvenster |
De antisliptrede betreedt Diamant 2mm de Veiligheidsgrating van de Greepstut voor Tredeloopvlakken of platformb Gang
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende Barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |
3 ' van het de Bouwplatform van het Lengtealuminium van het de Bevloeringsdek van de de Ganggreep de Stutgrating
| textuur: | Geperforeerd |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
| lager: | Productkenmerk |
De planktrede betreedt Antislip Gegalvaniseerde het Metaalplaat van de Greepstut Grating
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
| Lager: | Productkenmerk |

