Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Metalen platen met een breedte van 1 m, gestempeld en gestreken voor industriële toepassingen
| Piece Size: | 1000*2000 Mm 1220*2440 Mm 500*1000 Mm |
|---|---|
| Swm: | 15mm |
| Surface Treatment: | PVC dipping (spraying, coating), hot-dip galvanizing, electrogalvanizing, dyeing, brushing, dipping, spraying anti-rust paint, etc. |
Roestvrij staal rooster Duurzame ronde balk kruisbalk voor langdurige prestaties
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Anti-slip: | - Ja, dat klopt. |
| Duurzaamheid: | Langdurig |
Polish Finish roestvrij roosterplaat 30 mm Ohrens Bar Pitch Voor industriële en commerciële
| Materiaal: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Gemakkelijk te installeren: | - Ja, dat klopt. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
30 mm oordoppervlakte roestvrij staal rooster met platte bar type bar en gepolijst oppervlak afwerking
| Graad: | Q235 |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Langdurig |
| Verpakking: | Palet, houten doos |
32X5mm ladingstaaf Staalstaaf rooster vlakke staaf type voor temperatuuromgevingen
| Afmaken.: | Pools |
|---|---|
| Oorsprong: | Hebei, China. |
| typebar: | Vlakke balk |
1.5m hoog zwart gelast gaas omheining Sterke en stevige bescherming voor uw eigendom
| Materiaal: | Gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|
| Kleur: | Groen, Zwart, Wit, Enz. |
| Postgrootte: | 50x50mm, 60x60mm, Enz. |
Lassen van roestvrij staal met 30 mm dragerbalk
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| kenmerk: | Helder op het oppervlak, modern. |
3 mm dwarsbalkdikte platte stalen rooster Ultieme oplossing voor moderne constructie
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Haven: | Tianjin |
30 mm pitch flat bar industriële stalen rooster voor industriële toepassingen
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Haven: | Tianjin |
Helder op het oppervlak roestvrij stalen rooster type bar platte bar voor buitentoepassingen
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| kenmerk: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |

