Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
De Veiligheid die van de de Greepstut van de dakgang het Antimetaal van het Steunbalkaluminium raspen
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
| Lager: | Productkenmerk |
Q235 Dak Industrieel Staal Diamond Shape Grip Strut Grating
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, brug |
Aluminiumstaal Diamond Grip Grating, de Gang van de Greepstut
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Industrieel Roestvrij Antislipstaal 30MM Gegalvaniseerde Greepstut
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Diamant 1x1m de Stutgrating van de Aluminiumgreep voor Gang
| Materiaal: | aluminium, gegalvaniseerde plaat, roestvrij staal geperforeerde plank |
|---|---|
| Gatentype:: | ronde, diamant, krokodilmond, vissenoog, enz. |
| Toepassing: | Badkamers, geperforeerde tredeloopvlakken, Grating van de Metaalveiligheid |
High Performance Gabion Wire Mesh voor erosiebescherming en hellingsversterking
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
15 mm Swm X 30 mm Lwm Staal uitgebreide platen voor unieke ontwerpen
| Verwerkingswijze: | Uitgebreide mesh machine |
|---|---|
| Garantie: | 15 jaar |
| Maximale lengte van het paneel: | 3000 mm |
Capaciteit Zware plaat staal rooster 19-w-4 rechthoekige staaf 8 mm
| Dragende Bardikte: | 8 mm |
|---|---|
| Amerikaanse standaard: | 19-w-4, 15-w-4, 11-w-4 |
| Dragende barvorm: | Rechthoekige Bar |
Corrosiebestendige stalen roosters voor platformvloeren
| Amerikaanse standaard: | 19-w-4, 15-w-4, 11-w-4 |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Hoog |
| Proces: | perslassen |
6 mm aluminium rooster met geanodiseerde afwerking voor anti-corrosie
| dwarsbar: | 6 mm |
|---|---|
| Zeker gezicht.: | Anodisatie |
| Textuur: | Aluminium |

