Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
A325 Standaardcomité Aluminium die 32mm x 5mm/30/100 getande oppervlakte raspen
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
3mm, 6mm van de het Afvoerkanaaldekking van de Watervloer Opgeruimd het Roestvrije staalgrating met Hoek
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, het schilderen |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL, GLASVEZEL, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
De LICHTER DAN DE LUCHT Hete Onderdompeling galvaniseerde Onbehandelde Roestvrije Bargrating voor de Dekking van de de Bruggendrainage van Decking van Voertuigoppervlakten
| textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Gelaste Grating van het de Tredeloopvlak van het Typemetaal met de Plaat Woongrating van de Staalcontroleur
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerde eleotro, Hete Ondergedompelde Onbehandeld Geschi |
|---|---|
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
| Dikte: | 1.5mm~6mm, 0.30.8mm, 3, 4, 5mm |
De Bar Op zwaar werk berekend Grating van het metaallager Net Getand Netwerk
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium, SS316L |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, hot-dip gegalvaniseerde op zwaar werk berekende staalgrating voor de dekking van de wa |
| Toepassing: | Vloer, Gang, brug, platform, staalstructuur |
Het platform behandelde 303/20/100 Industriële Gelast Staalgrating met Ladings Dragende Druk
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
353/30/100 Op zwaar werk berekende Staalgrating Bouwwerfpassen door Vrachtwagens
| Type: | Gewoon staafrooster, getand staafrooster, gewoon, getand |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
Hete onderdompeling galvaniseerde industriële staalgrating Platform Road Floor Plug in Grid
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Modulaire industriële stalen roosten voor flexibele opstellingen die zich aanpassen aan uw veranderende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gemakkelijk te onderhouden gegalvaniseerd stalen rooster Vergemakkelijkt het schoonmaken en onderhoud
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

