Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Gegalvaniseerd 253/40/100 Op zwaar werk berekende Staalgrating van de de Gangvloer van het Loopbrugplatform de Lasbar
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
Hoog zichtbare stalen roosten met veiligheidsrandjes die de veiligheid op de werkplek verbeteren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Roestvrij staalbar die 6mm de Dwarsbar Onbehandelde Eigenschap raspen van het Draaistaal
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| verpakking: | houten of staalpallet |
| Ruwe Matreial: | Q235/S235jr |
A36 Gegalvaniseerde van de de Stapvoet van Tredewebforge het Staalgratings I32x5mm met Kader
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Het semi Tussenvoegsel Antislipplatform randde het Staalgrating Q235 van het Persslot
| Type: | Pers gelaste steegrating |
|---|---|
| Techniek: | Gelast Netwerk |
| Kleur: | Zilver |
Op zwaar werk berekend Gewicht per de Veiligheidsgrating van het Vierkante Meterq235 Metaal
| Textuur: | Op zwaar werk berekend de Bargrating van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Staal Gewicht |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Gegalvaniseerd Grating van het de Barstaal van de Roosterplaat de Voetpedaal van het Lekbewijs voor het Zeewerk
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, Aluminium, Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Productnaam: | Staalgrating, Elektrisch het loopvlakgewicht van de staaltrede, glavanized het loopvlakgrating van d |
| Type: | Duidelijke, Duidelijke Bargrating |
Bouw 25x2mm Staalbar die Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd voor Platformgang
| Textuur: | roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Durasteel Gridwalk Pro serie zwaargewicht industriële vloerrooster systeem Anti-slip ontwerp
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Stalen roosterpanelen van industriële kwaliteit met een vergrendelend ontwerp voor afvoerventilatie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

