Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Hoogdichtheid Goed proces Industrieel staal rooster Geraasde staaf
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gelaste Grating van de Staalbar voor het Platform van Brandtryck galvaniseerde of schilderde Eigenschap
| Naam van het product: | Zware stalen roosters |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Grootte: | Volgens de tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
Op zwaar werk berekende het staalgrating van safety1x6 M 30x3 mm caillebotis Engelse meer acier stappen/grating van de staalbar
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
19w4 standaardgrating van het Metaal25x4.5 Industriële Staal
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Het industriële Aluminium perforeerde 3.5mm de Plankgrating van de Greepstut
| Materiaal: | aluminium, gegalvaniseerde plaat, roestvrij staal geperforeerde plank |
|---|---|
| Toepassing: | Badkamers, geperforeerde tredeloopvlakken, Grating van de Metaalveiligheid |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
Verdraaide het Gelaste Platform die van de EU Norm 19 w-4 10mm raspen Grating van het Bar Lage Koolstofstaal
| Productregel: | bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende barvorm: | vliegtuigvorm |
Het lassen van Op zwaar werk berekende Pers sloot Bargrating Ondergedompeld Heet Gegalvaniseerd
| Productnaam: | Het Staalgrating van het persslot |
|---|---|
| Grating Norm: | Q235/S235jr |
| Oppervlaktebehandeling: | HDG/Painting/non behandeling |
G505/50/50 sloot de Pers en laste Staal die Op zwaar werk berekende grating van het Hoekstaal raspen
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, de Kleur van Klantensteekproeven, Matt White. zilverachtig, zwart, Wit |
| Hoogte: | 25~40mm, 12.5CM, 2.5mm |
Van het Staalmesh grating grid floor bars van de geuldekking het Staalgrating Mesh For Road
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Het werk temperatuur: | -40° C-200° C |
Roestvast stalen rooster: een betrouwbare optie voor buiten- en maritieme toepassingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

