Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
De Loopvlakken die van de het Staaltrede van de Misstap niet Las, Veiligheidsgrating Tredeloopvlakken raspen
| Naam van het product: | Gegalvaniseerd Grating van het tredeloopvlak |
|---|---|
| Typegrootte: | 200mm*700mm |
| Type: | T1 T2 T3 T4 |
Op zwaar werk berekende vloerroosters Dwarsbalk van zacht staal: 12 mm * 12 mm 800 mm * 1025 mm
| Productnaam: | Roosters van de Vloeistaal de Op zwaar werk berekende Vloer |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Dragende bar: | 100mm*10mm |
Uitgebreide Op zwaar werk berekende Staalgrating, de Grote Aangepaste Grootte van de Metaalvloer Roosters
| Naam van het product: | Staal Op zwaar werk berekende Grating |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | 65mm*9mm |
25x4.5 roestvrij staal die Industrieel Staal raspen die 1200*1300mm raspen
| Materiële Norm: | Roestvrij staal 304, vloeistaal & Laag koolstofstaal, enz. |
|---|---|
| Dragende bar: | 25x3, 25x4, 25x4.5, 25x5, 30x3, 30x4, 30x4.5, 30x5, 32x5, 40x5, 50x5, 65x5, 75x6, 75x10 ..... 100 x1 |
| Dragende Barhoogte: | 12.5, 15, 20, 23,85, 25, 30, 30,16, 30,3, 32,5, 34,3, 35, 38,1, 40, 41,25, 60, 80mm enz. |
Q235 sloot de Antislip Getande Pers Bargrating MetaalBouwmateriaal
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Type: | Pers gelaste steegrating |
| Grating Grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en allen, ect |
Diamond Galvanized Non Slip 1.5mm Plank van de Greepstut
| Materiaal: | aluminium, gegalvaniseerde plaat, roestvrij staal geperforeerde plank |
|---|---|
| Toepassing: | Badkamers, geperforeerde tredeloopvlakken, Grating van de Metaalveiligheid |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet/Koude - DIP/NO |
De LICHTER DAN DE LUCHT Drijfhellingen die Dekking of Afvoerkanaals275jr Grating Geuldekking raspen galvaniseren voor Drainage
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Duidelijk Aangepast Raspend Geuldekking Gegalvaniseerd Roestvrij staal
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
|---|---|
| Productnaam: | Staalgrating, Dekking van het de Geulafvoerkanaal van de Roestvrij staal de de Openluchtpool/Rooster |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
32x5mm Op zwaar werk berekend Gelast Staal die de Industriële Gang van de de Gangenvloer van de Metaalstop raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
35*4mm Duidelijk Bar Op zwaar werk berekend Staal die 3mm Dikte raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, hete gegalvaniseerde ond |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |

