Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Lassend Grating van het Hete ONDERDOMPELINGS Gegalvaniseerde Staal voor Vloer en Geschilderde Geul
| Naam van het product: | op zwaar werk berekende staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Duidelijk of Getand Staal |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
60mm Duidelijke Elektrische Gegalvaniseerde Industriële Staalgrating
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Vlakke Bar/Getande Bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Vlotte Oppervlaktegang die 19 w-4 Uit elkaar plaatsende Op zwaar werk berekende Grating van de Staalloopbrug raspen
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Gi Staalloopbrug 5.8mx1m Getande Barrooster in de Industriegang
| Materiaal: | Vloeistaal |
|---|---|
| Productnaam: | Getande Bargrating |
| Typebar: | Getande Bar |
Horizontale Afvoerkanaaldrainage 316 Roestvrij staalgrating Structureel Lassen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |
staalgrating netwerk 30x3mm van de groottevloer staalgrating ontwerpyb/t4001.1-2007 norm
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, |
| Toepassing: | Vloer, platform, staalstructuur, brug |
19 w 4 Industriële stalen rooster met hoge duurzaamheid die langdurig gebruik ondersteunt
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
High Performance Modular System Industrial Steel Grating Met Interlocking Design
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hot-Dip gegalvaniseerd rooster van roestvrij staal Corrosiebestendige beschermende ventilatie Buiten dakwandelingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
58*5 op zwaar werk berekende Staalgrating/Grating van de Staalgang voor Dek Duidelijke Bar
| Productnaam: | op zwaar werk berekende staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Duidelijk of Getand Staal |
| Grating Norm: | YB/T4001-2007 |

