Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
TuinBouwmateriaal 253/30/100 de Loopvlakken die van de Staaltrede voor Bouwplatform raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |
32*3 vlak Bar Industrieel Staal die Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Oprijlaan raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | industriële Grating van het vloerstaal met oud |
YB/T4001.1-2007 standaardgrating van de staalbar platform gegalvaniseerde grating van de staalgang
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd schilderen, |
| Toepassing: | Vloer, platform, staalstructuur, brug |
Van de het Afvoerkanaalrooster van de hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Geul het Koolstofstaalbar
| Grating oppervlaktebehandeling: | zelfkleur/het onbehandelde, Elektro galvaniseren |
|---|---|
| Eigenschap: | Zwaar, Helder op oppervlakte, modern, met hoge weerstand, lichtgewicht |
| Grootte: | vanaf vereiste, Aangepaste 450*750*40MM, |
503/30/100mm Swaged Grating het Balkongang van het Platformsysteem A6063
| Textuur: | roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | A6063 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Industriële sterkte Aangepaste stalen roosters Gebouwd om zwaar gebruik en slijtage te weerstaan
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Niet-slip 11-W-4 zachte stalen rooster voor natte gebieden die stabiliteit en veiligheid waarborgen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Op maat ontworpen 15-w-4 roestvrij staal gangpad rooster industrieel
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gezweefd op maat ontworpen industriële stalen rooster zwaar werk roestvrij
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hoge stijfheid Grote kloof leidend tot drainage mijn staal roosterplaat
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

