Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Gegalvaniseerde Grating van het Samenstellingsstaal, Grating van de Roestvrij staalvloer
| Naam van het product: | De Bargrating van het samenstellingsstaal |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | G325/30/100 |
De antislip van het de Druklassen van het Controleurspatroon Rooster van de het Metaalgrill
| Productnaam: | grating van het samenstellingsstaal |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | G255/30/100 |
De Bar die van het het Metaalq235 Staal van de afvoerkanaaldekking Roestvrije Industriële Vloerroosters raspen
| Productnaam: | grating van het samenstellingsstaal |
|---|---|
| Grondstof: | Q235 |
| Specificatie: | G255/30/100 |
ZT325/30/100 gelaste Grating van de het Staalveiligheid van de Geuldekking 19W4
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Het semi Bijvoegsel laste Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Platformstaal die Vlotte Oppervlakte raspen
| Grating Grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en allen, ect |
|---|---|
| Techniek: | Gelast Netwerk |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Gegalvaniseerd geschilderd schilderen, |
De industriële Gegalvaniseerde Roosters van het Bladmetaal galvaniseerden Open Grating van de Staalvloer
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Gebruik: | Industrieel |
| Vorm: | zonodig, divers, als uw verzoek |
De industriële Grating van het Gang Op zwaar werk berekende Staal Pers sloot Onbehandelde Gegalvaniseerde Bar
| Naam: | staalgrating, Staalvloer Decking |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium, SS316L |
| Oppervlaktebehandeling: | Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde, geschilderde, gegalvaniseerde, Onbehandelde, Hete Ondergedompe |
De milde Koolstof randde het Slotgrating van de Barpers Platformgang
| Textuur: | het staal van het persslot |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Sluiting van het dak met een laag profiel
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Anti-skid zware koolstofstaal rooster voor buitenshuis afvalwaterbehandeling
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

