Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ galvanized serrated grating ] bij elkaar passen 1075 producten.
Corrosiebestendige industriële stalen roosters voor buiten- en mariene omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
19-W-4 Zware stalen roosten voor commerciële keukens die zware apparatuur ondersteunen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gelast solide lichtgewicht staal rooster sterk duurzaam koudgewalst aluminium legering poeder bekleed geverfd afwerking voor apart
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Metallurgie Bouwstaal rasterplaat roostergraafdeksel
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Getande Aluminiumgrating voor Daktraliewerk 6063 Grondstoffen Aangepaste Grootte
| Naam van het product: | Grating van het elektrolysealuminium |
|---|---|
| grondstof: | 6063 |
| Dragend bartype: | Getand |
19-w-4 op zwaar werk berekende Staalgrating, de Loopvlakken die van de Staaltrede Lassenprocédé raspen
| Naam van het product: | op zwaar werk berekende staalgrating |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
| grondstof: | Q235/S235jr |
1x1m Industriële het Staalgrating van Lasmesh platform ASTM A123
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Trede |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
Van de het Afvoerkanaalwater/Modder van Mat Stainless Bar Grating For van de ingangsdeur Verwijdering
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, het schilderen |
|---|---|
| Materiaal: | STAAL, GLASVEZEL, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Aluminiumstaal Diamond Grip Grating, de Gang van de Greepstut
| kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |
3mm Grating van de de Greepstut van de Diktediamant ISO9001
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende barhoogte: | 30mm, 40mm, 50mm |

