Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Stalen roosters van topkwaliteit: gebouwd om te duren en uw verwachtingen te overtreffen
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
19w4 antigrating van het Steunbalk de Gang Getande Staal Bouwmaterialen van het Plaatmetaal
| Garantie: | Meer dan 5years |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Inspectie |
Veelzijdige stalen roosters: perfect voor elke industriële, commerciële of woonomgeving
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Recycled Steel Gratings: milieuvriendelijke en duurzame optie
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Stalen roosters met drukvergrendeling: veilig en stevig geschikt voor stabiliteit
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Decoratieve stalen roosters: voeg stijl en functie toe aan uw ruimte
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Veelzijdige met elkaar verbonden stalen roosters: gemakkelijk te monteren en te configureren
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Poederbedekte stalen roosters, modieus met meerdere kleuren
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Decoratieve stalen roosters: Verbeter de esthetiek van uw ruimte
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Gelaste stalen roosters: Sterk, duurzaam en betrouwbaar
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |

