Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Gezaagde stalen rooster, verbeterd antidraaiend effect
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Explosiebestendige stalen rooster, geschikt voor speciale gelegenheden
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Geluidsdempende stalen roosters, vermindering van geluidsinterferentie
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Geperforeerde stalen roosters: verbeterde ventilatie en lichtdoorstraling
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Poederbedekte stalen roosters: glad, aantrekkelijk en duurzaam
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Met aluminium omlijst stalen roosters: lichtgewicht, corrosiebestendig ontwerp
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Hoog zichtbare bekleding van stalen roosters: Verbetering van de veiligheid bij weinig licht
| Eigenschappen van aluminiumlegeringen: | Lichtgewicht, hoge sterkte en goede corrosiebestendigheid, veel gebruikt in de lucht- en ruimtevaart |
|---|---|
| Productbeschrijving: | Het stalen rooster heeft een verscheidenheid aan uitstekende eigenschappen, waaronder een sterk draa |
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
Vergrendelde stalen rooster, flexibele en handige combinatie
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Chemische Grating van het Platform Industriële Staal/Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Grating
| grondstof: | Q235 |
|---|---|
| Dragende bargrootte: | 32mm*5mm |
| Dragende Ruimte: | 30 mm |
Gegalvaniseerde anti-slip vierkant vorm laadvermogen rood rooster van roestvrij staal
| Onderhoud: | Laag |
|---|---|
| Antislipprestaties: | Uitstekend. |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |

