Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ industries stainless steel grating ] bij elkaar passen 1237 producten.
Uitgebreide Staalgrating Klemmen, Vloergrating de Weerstand van de Klemmensteunbalk
| Naam van het product: | roestvrij staalgrating klemmen |
|---|---|
| Productdatum: | afhankelijk van de hoeveelheid |
| Materiaal: | SS316/SS304/SS316L |
Het drukslot galvaniseerde Industriële Staalgrating voor Loopbruggen/Platform
| Naam van het product: | Drukslot Gegalvaniseerde Grating |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, het Koolstofstaal van Q235, Laag Koolstofstaal, Roestvrij staal Gegalvaniseerd Staal |
| Oppervlaktebehandeling: | Hete Ondergedompelde Geschilderde Glavanized, Glavania |
Machineslag gespannen industriële stalen vloerrooster met glad helder oppervlak
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Haven: | Tianjin |
Machineslag gespannen industriële stalen vloerrooster met glad helder oppervlak
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Haven: | Tianjin |
Geventileerde en warmteafvoerende stalen roosterplaat voor optimale prestaties en efficiëntie
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Met wind en niet-glij eigenschappen, de structuur is stabiel en kan worden aangepast grootte zilver staal raster
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Hot Dip gegalvaniseerde stalen traliewerk met machine druklassen
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
YB/T4001.1-2007 Voldoende roestvrij vlakke geulenratten voor superieure drainage
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
Zware galvaniseerde stalen roosten voor industriële loopbruggen
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
Industriële graad corrosiebestendige aluminium rooster loopbrug
| Materiaal: | Staal, aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Corrosiebestendigheid: | Uitstekend. |
| Kleur: | Zilver, Zwarte, Rood, Enz. |

