Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Roestvrij platte staalrooster met 30 mm gaas voor industriële toepassingen
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Textuur: | Roestvrij staal |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Industriële staal trappen rooster rooster vloer 30 mm pitch vloer dekken
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Roestbestendige stalen roosters: geschikt voor buiten en in ruwe omgevingen
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Sterk vermogen om zich aan te passen aan het milieu en mooi uiterlijk van stalen rooster
| Verzorgingsgraad: | Volgens het draagvermogen wordt het in verschillende klassen onderverdeeld, zoals A15, B125, C250 en |
|---|---|
| Productcategorie: | Industriële Staalgrating |
| Grootte: | De breedte is gebruikelijk 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm, enz. De lengte wordt gemaakt volg |
slijtagebestendige stalen roosters: verleng de levensduur van uw vloer
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Chemicaliënbestendige stalen roosters: geschikt voor agressieve omstandigheden
| Materiaal van de dwarsbalk: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Bar-spacing: | 50 mm, 100 mm |
| Toepassing: | Geschikt voor ruwe omgevingen |
Slipvast stalen rooster met diamantenpatroon: een stabiele voetstijl
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Eenvoudig te monteren stalen rooster: het installatieproces vereenvoudigt
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lichte stalen roosten voor gemakkelijk vervoer en installatie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lichte, sterke industriële loopbruggril 30 mm lagerbalk pitch
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

