Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
De standaardveiligheid laste Getand gegalvaniseerd staalgrating gebruikt industrieel platform
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Dikte: | 2/3/5mm |
| Dwarsbarhoogte: | 50/100mm |
30 mm lagerbalkverdeling platte stalen roosten voor industriële las door geavanceerd proces
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
30 mm/ 30 mm Platte staalstaaf Las Anti-roest Industriële staal vloer rooster
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Haven: | Tianjin |
3 mm dwarsbalkdikte platte stalen rooster Ultieme oplossing voor moderne constructie
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Haven: | Tianjin |
Type Platte staalrooster oppervlak glad voor de bouwsector
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
GB/T13912 Standaard Roestwerende Stalen Rooster voor Oppervlaktebehandeling en Maatwerkprojecten
| Standard: | Customized-Made |
|---|---|
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
| Surface Treatment Standard: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
Superieure Press Lock Steel Textuur Platte stalen rooster met 5 mm Bear Bar Dikte voor commerciële en industriële gebouwen
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Dragend bartype: | Gewoon type, gezaagd type, type I |
| Ventilatie: | Goed |
Slijpvaste roos van roestvrij staal in 1000x1000 mm Grootte voor industriële vloeroplossingen
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Keyword: | Steel Floor Decking Grating |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
20 X 2 Bolt zware stalen rooster 30 mm machine gelast voor industrieel platform
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Haven: | Tianjin |
Veilige werkomgevingen voor roosters van niet-slipstaal
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |

