Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Gegalvaniseerde Grating van het Lasstaal/Roestvrije grating
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
De aanhangwagenvloer randde Gegalvaniseerd Staalgrating Gangplatform 32*5mm
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Bouwmaterialen Duidelijk Staal die Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd voor Gang
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
De antislipvloer randde Staal die Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling raspen
| Dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
|---|---|
| Dikte: | 6mm, 3mm, 3,5,4 |
| Lengte: | De Vraag van de klant |
3 mm dwarsbalk dikte niet-glijdende rooster perfect voor olie en chemische bestand vloer
| Feature: | Bright On Surface,modern |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
Glanzige oppervlakte-glyngratten YB/T4001.1-2007 voor afwatering in de voedingsmiddelen- en drankenindustrie
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Port: | Tianjin |
| Texture: | Stainless Steel |
Roestvrij staal antiroest rooster in 1000x1000mm Grootte voor zware toepassingen
| Textuur: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
Griet van roestvrij staal voor industriële platforms
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Functie: | Helder op het oppervlak, modern. |
YB/T4001.1-2007 Voldoende roestvrij vlakke geulenratten voor superieure drainage
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
Geventileerde en warmteafvoerende stalen roosterplaat voor optimale prestaties en efficiëntie
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |

