Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Heldere oppervlakte platte balk type niet-glijdende rooster voor veilige en stabiele industriële vloeren
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Waterafvoer gemakkelijker Gly Grating 30mm Lager Bar Pitch en Spacing
| Texture: | Stainless Steel |
|---|---|
| Grating Size: | 1000x1000mm |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
YB/T4001.1-2007 Standaard Moderne Platte Griet van roestvrij staal met machine-las Licht op het oppervlak
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
Gegalvaniseerde roosters voor veelzijdige en zware toepassingen in industriële omgevingen
| Surfacetreatment: | Galvanized |
|---|---|
| Surface: | Hot Galvanized,smooth,silver |
| Material: | Steel |
Glanzige gegalvaniseerde industriële roosten voor stabiele vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Warm gegalvaniseerd roosternet voor langdurige oplossingen met weinig onderhoud sinds 1990
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Surface: | Hot Galvanized,smooth,silver |
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
Anti-slip gegalvaniseerde gelaste stalen vloerrassen voor industriële gebouwen
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
30 mm warm gedompeld gegalvaniseerd ijzeren rooster voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Goedkope gegalvaniseerde buizen voor buitengebruik van staalfabrikanten in Anping, China.
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
30 mm niet-slip anti-roest staal traliewerk voor industriële vloeren
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |

