Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
30 mm platte staaf lasstaal dekrooi raster Modern helder oppervlak
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
30 mm staal vloer dekrooi rooster platte staaf Lasproces warm gegalvaniseerd
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Textuur: | Roestvrij staal |
Corrosiebestendige, gladwerende roosten voor ruwe omgevingen
| Product Technology: | Machine pressure welding and manual production |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm, Etc |
| Load Bearing Capacity: | Heavy Duty |
30 mm lagerstaaf industriële roestvrijstalen vloerrassen
| Textuur: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Productproces: | verwarming |
Warm gegalvaniseerd glad zilveren traliewerk met 30 mm platte lagerstaaf
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Productproces: | Schommelingen |
3 mm helder staal vloerdek rooster met 30 mm kruisbalk
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| typebar: | Vlakke balk |
YB/T4001.1-2007 Standaard 30 mm niet-glijdend stalen vloergratten met helder oppervlak
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Textuur: | Roestvrij staal |
YB/T4001.1-2007 Standaard roosternet voor industrieel gebruik
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Textuur: | Roestvrij staal |
3 mm gelast staal vloer dekroet Duurzaam warm gegalvaniseerd platte staaf
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Sinds 1990 platte roestvrijstalen vloerrooster met platte balk
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |

