Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Modern warm gegalvaniseerd staal platte staaf rooster gelast vloerdek voor industriële omgeving
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Haven: | Tianjin |
Aanpasbare bouwplaatsen gezaagde stalen roos Corrosiebestendig
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Uitgebreid staal 19w4 getande roosternet voor architectonische gevels
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële moderne roestvrijstalen vloerrooster met gegalvaniseerde lagers
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
YB/T4001.1-2007 Standaard geulenrooster met 30 mm lagerbalkverdeling
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
Stansmasjien van roestvrij staal verschillende stijlen op maat
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Haven: | Tianjin |
Punch-mesh roestvrij staal één gat twee afstand 10 mm 304
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het industriële Gegalvaniseerde Pers Gesloten Staal van de Netvloer laste Bar die Alle Types raspen
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde antislipgrating van het barstaal ge |
| Type: | Duidelijke, Duidelijke Bargrating |
Glanzige oppervlakte warm gegalvaniseerd stalen dekroet voor gebouwconstructie
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Haven: | Tianjin |
Corrosiebestendig gegalvaniseerd 19w4 gezaagd rooster langdurig
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

