Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Vlakke Grating van het het Lassenroestvrije staal van de Bar Industriële Pers
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
De vorm kan worden aangepast, een verscheidenheid van verwerkingstechnologie van de nieuwe stalen rooster
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
OEM staalrasmateriaal met getande lagers
| Transverse Bar Material: | Twisted Square Steel, Round Steel or Flat Steel |
|---|---|
| Bar Spacing: | 50MM, 100MM |
| Application: | Suitable For Harsh Environments |
De hete Gegalvaniseerde Onderdompeling randde 30x3mm het Staalgrating van het Persslot
| Textuur: | het staal van het persslot |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Industriële Staalgrating Platform Getande Grating van de het Platformgeul van de Metaalgang
| Naam: | Staalgrating, Shengchang, Staalvloer Decking |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal gegalvaniseerd staal |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, Vlakte |
250 mm gezaagde lagertyp zware stalen roosten voor de chemische industrie
| Product Name: | Heavy Duty Steel Grating, 3mm Thick Anti-Slip Anti-slip fire |
|---|---|
| Production Method: | The pressure welded steel grid plate is made of load flat steel and cross bar arranged according to certain spacing longitude and latitude, using 200 tons of hydraulic resistance welding automatic equipment to weld into the original plate, through cutting, |
| Application: | Industrial |
Het Staal Raspende hoogte van het persslot - de drainagegrating van het kwaliteitsroestvrije staal staalgrating drainagedekking
| naam: | Staalgrating, Shengchang, Staalvloer Decking |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal gegalvaniseerd staal |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, Vlakte |
Industriële stalen roosters voor rekken en planken in corrosiebestendig staal
| Application B: | Sewage drain covers, manhole covers, fork lift traffic and loading ramps |
|---|---|
| Color: | Silver,black,Silver Or As Your Requirement |
| Application E: | Infill panels |
Chemisch bestand staal rooster voor laboratoria en chemische fabrieken
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële Vloergratings Standaard het Gewone Staalgrating van de Tandvorm
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, Vlakte |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm |
| Oppervlakte: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |

