Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 990 producten.
Industriële sterkte Aangepaste stalen roosters Gebouwd om zwaar gebruik en slijtage te weerstaan
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Niet-slip 11-W-4 zachte stalen rooster voor natte gebieden die stabiliteit en veiligheid waarborgen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gegalvaniseerde Industriële Staalgrating, Grating van de Roestvrij staalgang
| Naam van het product: | industriële staalgrating |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
| Typebar: | Duidelijke Bar |
Industriële het Roestvrije staalgrating van het TechniekBouwmateriaal
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating |
Modulair stalen roostersysteem: gemakkelijk uit te breiden en aan te passen aan veranderende behoeften
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Langdurige stalen roosters: een kosteneffectieve oplossing voor uw project
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hoogwaardig stalen rooster: Voldoen aan de hoogste industriële normen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Esthetische stalen roosters voor architectuurprojecten: combinatie van vorm en functie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Ik typ Grating van het Bar Industriële Staal voor Gegalvaniseerde Gangcomités
| Naam van het product: | Ik typ Grating van het Barstaal |
|---|---|
| Lengte: | 6000mm |
| Breedte: | 1000mm |
Gelaste Industriële Staalgrating/Hol Ringvormig Staalgrating Platform
| Naam van het product: | industriële staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Duidelijke Bar |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |

