Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Met wind en niet-glij eigenschappen, de structuur is stabiel en kan worden aangepast grootte zilver staal raster
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Op zwaar werk berekende Getande Staalgrating/de Grote Weerstand van de de Roosterssteunbalk van de Metaalvloer
| Naam van het product: | Getande Op zwaar werk berekende Staalgrating |
|---|---|
| grondstof: | Q235 |
| Certificering: | ISO9001:2015 |
Aesthetische winkels met getande stalen rooster die stijl en duurzaamheid combineert
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Op maat ontworpen 15-w-4 roestvrij staal gangpad rooster industrieel
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Stalen roosterpanelen van industriële kwaliteit met een vergrendelend ontwerp voor afvoerventilatie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hoge stijfheid Grote kloof leidend tot drainage mijn staal roosterplaat
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Sterke koudeweerstand roestvrij staal rooster redelijk frame goed anti slip voor koude gebieden
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Corrosiebestendig zwaar staal rooster met 50 mm lagerbalkpitch
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Transport Package: | Steel Belt with Pallet |
| Bearing Bar Type: | Serrated |
Industriële Grating van het het Staalnet van Projectplatforms het Staalgrating van Webforge
| Naam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Lengte: | volgens uw grootte |
| Breedte: | 1000mm |
Een stevig en duurzaam stalen rooster met brandwerendheid en een effectieve schuifweerstand
| Productcategorie: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Belangrijkste toepassingen: | Industrieel platform, trapel, brug, wegrail, grachtdekselplaat, hek |

