Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
15 W 2 Gerauwde trappen trappen trappen Decoratieve patio's en balkons
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Laser snijden Heteroseksuele stalen rooster Buigen in verschillende vormen voor magazijngebruik
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Torkweerstand, hoge hardheid en uniforme kracht van het roestvast staalrooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Hot Dip gegalvaniseerde stalen traliewerk met machine druklassen
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Laser snijden Heteroseksuele stalen rooster verschillende vormen Buigvertoning Metalen bouwmaterialen Product
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Anti-vermoeidheid staal roostermatten Verbeterd arbeiderscomfort en veiligheid in industriële omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële Staalgrating Riolering gegalvaniseerde grating van de staalbar gang met hoge weerstand
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Duidelijk Staal |
| Grating Norm: | YB/T4001-2007 |
Corrosiebestendige stalen roosters voor kust- en offshore-installaties
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Geavanceerde gegalvaniseerde stalen roostoplossingen voor platform- en loopbrugveiligheid
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het industriële Staal19w4 Grating Uit elkaar plaatsen met 50 100mm
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Duidelijke Bar |
| Grating Norm: | YB/T4001-2007 |

