Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Gegalvaniseerde Grating van het Lasstaal/Roestvrije grating
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
| Type: | duidelijke getand bargrating, vlakte, |
Loopbrug 3/16 X 2 19w4 maken 3ft Op zwaar werk berekende Staalgrating glad
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Op zwaar werk berekende Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde het Staalgrating van het Metaalnet, Diverse Specificatiegrating Comités voor de Industriegrating
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Hete Ondergedompelde Galvanzied |
| Type: | Duidelijke Bargrating |
Het Staal Industriële Grating Niet genormaliseerd Mesh Steel Grating van wegsidegalvanized
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Dwarsbarhoogte: | 24200mm |
| Breedte en lengte: | Volgens klantenvereiste |
Gelaste GW-100 19-w-4 Uit elkaar plaatsende Op zwaar werk berekende Gegalvaniseerd Staalgrating
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Van de de Vloerloopbrug van metaalBouwmaterialen Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde anticorrosieve duidelijke het Staalgrating
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Van het het AfvoerkanaalParkeerterrein van metaalBouwmaterialen Gegalvaniseerde Grating van het de Drainagestaal voor Bouw
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Het semi Bijvoegsel laste Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Platformstaal die Vlotte Oppervlakte raspen
| Grating Grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en allen, ect |
|---|---|
| Techniek: | Gelast Netwerk |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Onbehandeld, Gegalvaniseerd geschilderd schilderen, |
Het Bouwmateriaal galvaniseerde Op zwaar werk berekende Staalgrating voor Gang
| Type: | Duidelijk |
|---|---|
| Vorm: | zonodig |
| Materiaal: | Staal, Q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Getande Staalgrating schort Pallet op Rekkend/toont Rekken
| Materialen: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Sureface: | Gegalvaniseerde grating |
| Breedte: | 900mm |

