Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Weg 32x5mm van de drainagedekking Gegalvaniseerde Staalgrating voor het afvoerkanaalroosters van de oprijlaangeul
| Productregel: | Bargrating |
|---|---|
| Bouwtype: | Gelaste standaard-plicht |
| Dragende Barvorm: | Rechthoekige Bar |
Q235 Duidelijke Stijl die Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd voor Zeeplatform
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
dwarsbar 5x5 6x6 8x8mm industriële staalgrating
| Productnaam: | metaalgrating |
|---|---|
| Typebar: | getande bar |
| Grondstof: | Q235 / S235J |
Gegalvaniseerde metalen stalen roosten Aankoop Metalen dakbedekking Aluminium roosten prijzen
| Materiaal: | Staal, Q235 |
|---|---|
| Type: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Grootte van het rooster: | 3'x20', 1000x1000mm, 3x30', 1000x6000mm en alle, ect. |
Grating van het Bouwmateriaal Duidelijke 2mm Gegalvaniseerde Op zwaar werk berekende Staal
| Type: | Duidelijk |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
| Dikte: | 2mm5mm, 5mm, 6mm, 2.0mm5.0mm, 1.5mm~6mm |
Het gegalvaniseerde Op zwaar werk berekende Staal die van het Gangplatform 32*5mm voor Aanhangwagenvloer raspen
| Type: | Duidelijk |
|---|---|
| Vorm: | zonodig |
| Materiaal: | Staal, Q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
Bouwmaterialen Duidelijk Staal die Ondergedompeld Heet raspen Gegalvaniseerd voor Gang
| Toepassing: | Vloer, Gang, platform, tredeloopvlak, brug |
|---|---|
| Breedte: | volgens uw grootte |
| Gebruik: | Openbaar Afvoerkanaalgebied, badkamers, garge, Concrete Bouwsteun, balkon ect. |
Mesh Floor Hdg Steel Grating 30x30mm Hoge Gewaarborgde Weerstand
| Materiaal: | Q235, laag koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht |
Roestvrijstalen roosters van hoge kwaliteit
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
45mm Op zwaar werk berekende het Staalgrating van de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Vloer
| Type: | Duidelijk |
|---|---|
| Vorm: | Zonodig |
| Materiaal: | Staal, Q235, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |

