Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Het Staalgrating SS316 van de pakhuis Industriële Mezzanine Vastgenagelde Bar
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, het schilderen |
| Toepassing: | platform, brug |
Hete ondergedompelde gegalvaniseerde gelaste staalgrating voor multitoepassing
| Kleur:: | Zilver |
|---|---|
| Materiaal: | Metaal |
| Productie: | las door machine |
19w4 antigrating van het Steunbalk de Gang Getande Staal Bouwmaterialen van het Plaatmetaal
| Garantie: | Meer dan 5years |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-alloy |
| De naverkoopdienst: | Online technische ondersteuning, Onsite-Installatie, Onsite-Inspectie |
Gepersonaliseerde grootte dragerbalk anti-glip rooster voor zware toepassingen
| Features: | Anti-slip, Drainage, Ventilation |
|---|---|
| Weight: | 5-10kg |
| Thickness: | 2mm-5mm,5mm |
Esthetisch aantrekkelijke stalen roosters, die het imago van de site verbeteren
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
Esthetisch aantrekkelijke stalen roosters, die het imago van de site verbeteren
| Verscheidenheid in productmateriaal: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
| Dragend bartype: | Getand |
ANSI / NAAMM MBG531-88 Standard Gully Grating Flat or Serrated Steel Type Performance
| Techniek: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Dwarsbargrootte: | 6 mm |
| Transportpakket: | Stalen riem met pallet |
Industrie het gegalvaniseerde staalgrating de Rooster/het staaltredeloopvlakken van het Vloerafvoerkanaal raspen
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar/getande bar |
| Grating Norm: | YB/T 4001.1-2007 |
Geventileerde en warmteafvoerende stalen roosterplaat voor optimale prestaties en efficiëntie
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
De bouw randde Grating van de Koolstofstaalbar voor Gang
| Dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Zilver of als uw vereiste |

