Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
Industriële vlakke roos van koolstofarme staal voor residentiële en commerciële gebruik
| Texture: | Stainless Steel |
|---|---|
| Material: | Steel,Q235 |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Briljante moderne 900mm breed aluminium luchtrooster Aluminium staalrooster
| Functie: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Bar-spacing: | 1 inch |
| Breedte: | 900 mm |
Lichte 1 inch afstand Aluminium catwalk loopbrug voor corrosiebestendigheid
| Kenmerken: | Lichtgewicht, corrosiebestendig, niet-slippend |
|---|---|
| Functie: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Standaardgrootte: | 3'x24', 3'x20', 2'x24', 2'x20' |
40 mm drager aluminium materiaal rooster aluminium open rooster met 5 mm kruisbalk
| Type: | Duidelijke Bargrating |
|---|---|
| Bar-spacing: | 1 inch |
| Lange: | 3000 mm |
3000 mm Corrosiebestendige Aluminium rooster zeer duurzaam
| Breedte: | 900 mm |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating |
| Bearing Bar Pitch: | 30mm, 40mm, 50mm |
Makkelijk te installeren roestvrij staal metalen rooster voor lichte beveiligingen en laadrampen
| Bearing bar pitch (center to center): | 12.5, 15, 25, 30, 30.16, 32.5, 34, 40, 41.25, 45, 50, 60, 60.32, 80, 100 mm etc, or customerized |
|---|---|
| Product Category: | Industrial Steel Grating |
| Standard: | ISO9001 |
60 x 7 x 4 dragerstaalplatformroosters voor zware toepassingen
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Cross bar pitch (center to center): | 38, 50, 76, 100, 101.6mm etc, or customerized |
Uitstekend brandwerend stalen rooster met een sterke draagkracht in de fabriek
| Texture: | Stainless Steel |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Q235 |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Industriële stalen roosters voor rekken en planken in corrosiebestendig staal
| Application B: | Sewage drain covers, manhole covers, fork lift traffic and loading ramps |
|---|---|
| Color: | Silver,black,Silver Or As Your Requirement |
| Application E: | Infill panels |
76 Industriële stalen roosters met dwarsbalkspits voor veilige vloeren
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Application C: | Racks and shelving Fire escapes, light guards and loading ramps |
| Application H: | Architectural uses like building facades or partitions I. Security screens in residential and commercial buildings |

