Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
De Loopbrugoem van de gangoprijlaan Industriële Staalgrating
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
de hete ondergedompelde gegalvaniseerde pers laste 2mm staalgrating voor drainagekanaal
| materiaal: | Staal, Q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Zee Industriële Staalgrating voor van het het Onderhoudsmateriaal van de Olieplaats de Stapplaat
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
|---|---|
| Kleur: | Zilver, Zilver of als uw Wit vereiste, groen, zwart, |
| Lengte: | maximum 6000mm, 0.8m, de Vraag van de Klant, 2m |
De gelaste Gang Q235 sorteert Industriële Antiroest Staalgrating
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Grootte: | Customzed |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
Roestvrij staal voor industriële loopbruggen met een afstand van 30 mm tussen de lagers
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Press Welding Plat gegalvaniseerd stalen rooster Sterk Robuuste grondstoffen Hoge duurzaamheid
| Vorm: | Zoals u wenst. |
|---|---|
| Graad: | Q235, Q345, enz. |
| typebar: | Vlakke balk |
Roestvrij staal rooster met 3 mm dwarsbalk voor duurzaam staal vloerdekken
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
30 mm zware anti-slip Hot Dip gegalvaniseerd T Bar Industrial Steel Security Grating
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
De vorm kan worden aangepast, een verscheidenheid van verwerkingstechnologie van de nieuwe stalen rooster
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Zware roestvrij staal platte stalen rooster gelast voor langdurige prestaties
| Type Bar: | Flat Bar |
|---|---|
| Textuur: | Roestvrij staal |
| Product Process: | Welding |

