Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
30 mm gespannen platte stalen rooster voor vloerdekken van roestvrij staal
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
Gegalvaniseerde roestbestrijdende industriële gelaste stalen roos
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Textuur: | Roestvrij staal |
Roestvrij staal industriële gelaste stalen roosterrooster met platte bar 30 mm pitch
| Textuur: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Het stalen rooster is perfect voor industriële en commerciële toepassingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Snijmachine, verschillende methoden voor het lassen van vuurbestendig stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Duurzame stalen roosten voor wandelpaden in het buitenleven tegen weersomstandigheden en voetverkeer
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
30x30 staal roosterdek voor industriële platforms
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
40 mm Voetstappen om te wegen Niet-glijdend stalen rooster industrieel
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Duurzaam stalen rooster voor parkeerplaatsen: bestand tegen zware voertuigen en verkeer
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Esthetische stalen roosters voor architectuurprojecten: combinatie van vorm en functie
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

