Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Glanzend op het oppervlak Moderne industriële stalen roosters
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
3 mm dwarsbalk roestbestendige industriële stalen rooster
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
19 w 4 Industriële stalen rooster met hoge duurzaamheid die langdurig gebruik ondersteunt
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
1000x1000 mm industriële stalen rooster met 30 mm lagerstaafscheiding en vlakke staaftype
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Productproces: | Schommelingen |
Robuuste industriële stalen roosterplatte staaf met 3 mm dwarsstaaf
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Heldere oppervlakte warm gedompeld gegalvaniseerd 30x30 mm industriële stalen rooster in zilver
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
|---|---|
| Type Bar: | Flat Bar |
| Port: | Tianjin |
30 mm dwarsbalkspanning Zwarte platte balk industriële stalen rooster
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Versatile lichtgewicht industriële stalen rooster robuust binnen buiten
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Industriële stalen roosters met een hoge laadcapaciteit: steun voor zware machines
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Van het Netmesh industrial steel grating walkway van de vloergeul Gegalvaniseerd de Loopbrugdek
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |

