Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Briljante oppervlakte industriële stalen rooster anti roest roestvrij
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
Industriële stalen rooster 3 mm dwarsbalk YB/T4001.1-2007 Warm gegalvaniseerd zilveren oppervlak
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Galvaniseerde de hete verkoop hete onderdompeling industriële staalgrating voor gang
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Galvaniseerde de hete verkoop hete onderdompeling industriële staalgrating voor gang |
Hete onderdompelings gegalvaniseerd Platform 800 grating van het spanwijdte industriële staal voor gang
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Hete onderdompelings gegalvaniseerd Platform 800 grating van het spanwijdte industriële staal voor g |
Moderne industriële stalen roosters in zilver met 30 mm platte staafstand
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| typebar: | Vlakke balk |
Roestvrij staal helder modern industriële vloerrooster gelast 30 x 30 mm
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
30x30 mm gegalvaniseerd industriële stalen rooster met 3 mm dwarsbalk door machine druk
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Glanzige industriële stalen roosten voor veiligheid
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| typebar: | Vlakke balk |
Onder druk gesoldeerde roestvrije aluminiumplaten van roestvrij staal
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
Glanzige oppervlakte industriële gelaste stalen rooster met 30 mm lagerbalkpitch
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Functie: | Helder op het oppervlak, modern. |

