Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
OEM verkrijgbaar industriële stalen rooster met gemeenschappelijke 32*5 grootte en YB/T4001-2007 standaard
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Stalen vloerrassen met machine-druk lassen dwarsbalk Pitch 30mm
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Machineslagopgeloste lichtopvallende oppervlakte industriële stalen vloerbedekking
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Moderne Hot Dip gegalvaniseerd stalen rooster met machine druk lassen en 30 mm lager bar pitch
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Flat Bar Type Industrial Steel Grating Roestvrij staal Textuur 3 mm dwarsbalkdikte
| fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| Textuur: | Roestvrij staal |
3 mm dwarsbalk W machine druk gelast balk rooster gaas vlak staal rooster
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Moderne stijl heldere platte staaf industriële stalen roostermachine
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Productproces: | Schommelingen |
Hot Dip gegalvaniseerde stalen traliewerk met machine druklassen
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
Machine druk gelast plat staal rooster / Gly rooster Modern Style staal vloerdek rooster
| Feature: | Bright On Surface,modern |
|---|---|
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
| Keyword: | Steel Floor Decking Grating |
Vlak gedrukte gelaste gloeiende oppervlakte roestvrij staal rooster
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Productproces: | verwarming |

