Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Van de de Machinedruk van het gang Industriële Staal Grating Gegalvaniseerde het Lassenplaat
| Certificering: | SGS&ISO 9001, SGS, ISO9001 |
|---|---|
| Grating grootte: | 3 ' x20, 1000x1000mm, 3x30', drainagegrating grootte is gebaseerd op de eis, 1000x6000mm en allen va |
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
30 mm gespannen industriële stalen rooster voor een sterke duurzaamheid
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| kenmerk: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
30 mm lager platte balk pitch industriële stalen roostermachine druklassen
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Grating van het de Samenstellingsstaal van het metaalpatroon Druk Gelaste voor Industrieel
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Naam: | nosing van de controleursplaat |
Machine-druklassen, niet-glijdende roosten, van roestvrij staal, voor glijvast vloer
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Productproces: | Schommelingen |
30 mm pitch industriële stalen rooster gelast duurzame constructie
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Textuur: | Roestvrij staal |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
Machineslag gespannen industriële stalen vloerrooster met glad helder oppervlak
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Haven: | Tianjin |
Machineslag gespannen industriële stalen vloerrooster met glad helder oppervlak
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
|---|---|
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
| Haven: | Tianjin |
Pad Industrial Steel Grating Good Ventilation Press Lasproces
| Graad: | Q235, Q345, enz. |
|---|---|
| Proces: | perslassen |
| Afmaken.: | gegalvaniseerd |
Hoog - de kwaliteit galvaniseerde gelaste industriële staalgrating voor de bouw
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| Productnaam: | Hoog - de kwaliteit galvaniseerde gelaste industriële staalgrating voor de bouw |

