Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
30 mm Lagerstaaf Afstand Industrieel staal rooster roestvrij textuur 3 mm dwarsstaafdikte
| typebar: | Vlakke balk |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Productproces: | Schommelingen |
30 mm lagerbalk-afstand anti-roest stalen rooster gelast met machine druk lassen technologie
| Haven: | Tianjin |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
30 mm Lagerstaafstand Industriële stalen rooster met lasproces en zilveren oppervlak
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
|---|---|
| Textuur: | van roestvrij staal |
| Oppervlakte: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
Vlakstaaftype roestbestendige zware stalen rooster met machineslagtechnologie
| Bearing Bar Picth: | 30/100 |
|---|---|
| Type dwarsbalk: | Verwrongen vierkant |
| Graad: | Q235, Q345, enz. |
Moderne industriële stalen rooster met een dikte van 3 mm
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Moderne industriële stalen rooster lassen Proces 30 mm lager staaf Afstand voor efficiëntie
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Gegalvaniseerde vlakke lagerstaaf industriële stalen rooster voor omgevingen met hoge temperaturen
| Dwarsbargrootte: | 6 mm |
|---|---|
| type: | Gelaste Staalgrating |
| Lastechniek: | Machines voor het lassen onder druk |
Glanz oppervlak Industriële stalen roos Platte staaf Type Duurzame roestvrij staal textuur
| Welding Technology: | Machine Pressure Welding |
|---|---|
| Feature: | Bright On Surface,modern |
| Texture: | Stainless Steel |
Industriële stalen rooster 30 mm lagerstaaf Afstand 3 mm dwarsstaafdikte Moderne zware constructie
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
3 mm dwarsbalk dikte industriële stalen rooster sinds 1990 roestvrij staal textuur voor industriële
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
|---|---|
| Cross Bar Thickness: | 3mm |
| Textuur: | Roestvrij staal |

