Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Moderne industriële stalen rooster met heldere en gladde warm gegalvaniseerde afwerking
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Oppervlak: | Warm gegalvaniseerd, glad, zilver |
| Textuur: | Roestvrij staal |
4 mm laagdikte industriële stalen rooster voor op maat gemaakte standaard- en zware toepassingen
| Dragende Bardikte: | 3mm, 4mm, 5mm |
|---|---|
| Functie: | Helder op het oppervlak, modern. |
| Normen voor oppervlaktebehandeling: | GB/T13912, ASTM (A123), BS729 |
30x30mm PPGI Machine onder druk gelast vloerdek staal rooster
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
Zware staal vloer dekroet met machine druk gelast 30 mm platte balk lager pitch
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
|---|---|
| Productproces: | Schommelingen |
| typebar: | Vlakke balk |
3 mm machine-drukgeweld roestvrij staal industriële stalen rooster
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Haven: | Tianjin |
| typebar: | Vlakke balk |
Anti-roest staal rooster platte staaf type voor machine onder druk lassen Anti-corrosie
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Bearing Bar Spacing: | 30mm |
Gegalvaniseerde industriële stalen roosten gemaakt van patroonplaat machine druklassen
| Dragend bartype: | Gewoon |
|---|---|
| Grondstoffen: | Vlak staal, draaistaal, patroonplaat |
| Bearing Bar Picth: | 30/100 |
6 mm dwarsbalkgrootte Industriële stalen rooster goede ventilatie Twist Steel grondstoffen
| Vorm: | Zoals u wenst. |
|---|---|
| Graad: | Q235, Q345, enz. |
| Ventilatie: | - Goed. |
Het Staalgrating van het olieplatform de Industriële Roosters van de Steunbalkweerstand Gegalvaniseerde Oprijlaan
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Proces: | Druk-gesloten, Gelast, Gesloten Swage, het Gieten. Het Deburring. Het boren .threading |
YB/T4001.1-2007 Standaard industriële stalen rooster met 3 mm dwarsbalk
| Productproces: | Schommelingen |
|---|---|
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |

