Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
30 mm pitch flat bar industriële stalen rooster voor industriële toepassingen
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
|---|---|
| typebar: | Vlakke balk |
| Haven: | Tianjin |
Lasproces Industriële stalen rooster met 30 mm lagerbalkpitch en warm gegalvaniseerd oppervlak
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
|---|---|
| Product Process: | Welding |
| Packing: | Pallet, 1PC/BOX, Wooden Box |
Machine onder druk lassen Anti roest staal rooster Ultieme oplossing voor vloeren
| Port: | Tianjin |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30mm |
| Factory: | Yes, Since 1990 |
Plain Surface 100mm Cross Bar Spacing Twist Industrial Steel Grating Hoge duurzaamheid
| Dragend bartype: | Gewoon type |
|---|---|
| Dikte: | 2 mm-5 mm,1.5 mm~6 mm |
| Materiële types: | Koolstofstaal en roestvrij staal |
Upgrade uw vloer naar industriële stalen roosters voor optimale prestaties
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Hoogwaardige industriële stalen roosten voor zware toepassingen
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Industriële stalen roosten voor sterke draagkracht en anti-glij eigenschappen
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Drainage en ventilatie Industriële stalen roosters voor industriële omgevingen
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
YB/T4001.1-2007 Standaard industriële stalen rooster met warm gegalvaniseerd oppervlak en 3 mm dwarsbalkdikte
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
|---|---|
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
Industriële stalen roosters Duurzaam en oplossing voor industriële toepassingen
| Kenmerken: | Helder op het oppervlak, modern. |
|---|---|
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |

