Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ machine pressure welding industrial steel grating ] bij elkaar passen 323 producten.
Eco-vriendelijk Duurzaam 19 W 4 Bar Griet Recycled
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aluminium rooster, sterk, duurzaam en veelzijdig voor industriële vloeren
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Zware galvaniseerde stalen roosten voor industriële loopbruggen
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Gratten voor vloerdekken van staal |
| Grootte van het rooster: | 1000 x 1000 mm |
1x1/4 inch lagerbalk pitch staal rasterplaat voor drainage loopgraaf dekking lichte taak
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
30 mm dragende staalroosters voor industriële vloerbedekking
| Dwarsbardikte: | 3 mm |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm |
| Fabriek: | ja, sinds 1990 |
15 W 2 Gerauwde trappen trappen trappen Decoratieve patio's en balkons
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gesmede het Afvoerkanaalq195 OEM van de Stapvloer Vlakke Bargrating
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerde eleotro |
Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd Platform 6mm Getande Grating
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Dwarsbarhoogte: | Als eis van klanten |
| Grootte: | aangepast |
Openlucht Gegalvaniseerde Grating van de Metaalbar Stappen 1500mm Breedte
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerde eleotro |
Platform 30x50mm 5mm Grating van de Roestvrij staalbar
| Materiaal: | het hete galvaniseren |
|---|---|
| Kleur: | Strook |
| Dragende barhoogte: | 30mm |

