Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
11 W 4 Gezweefde staaf rooster Anti-slip oppervlaktebehandeling voor veeleisende omgeving
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Roestbestendige stalen getande tralies voor verschillende omgevingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Dikte 6mm Getande Staalgrating Q235 Koolstof
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Dikte: | 2mm6mm |
19 w 2 Rutsbestendige trappen zware stalen roosten die een veilige opstijging en afdaling garanderen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Zwaar werkversterkte kanten gespikkelde stalen rooster High Impact Resistance
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Bouw van boerderijen gegalvaniseerd staal rooster effectief anti-glijd beter beheer van de boerderij
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Q235 Grating van het Gewichts Industriële Platforms Gegalvaniseerde Staal Bouwmaterialen
| Productnaam: | De Vloer van het bouwstaal Decking/Industriële GI Staalgrating, Dekgrating |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, Vlakte |
| Kleur: | Zilver, zwarte, Zilver of als uw geel vereiste, ect of douane |
305/30/100 300x1000mm Gegalvaniseerde Staalgrating Dekking die van de Metaalgeul Duidelijk Type raspen
| Materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Kleur: | Zilver, beschikbaar aan om het even welke kleuren, zwarte, aangepast roestvrij staal, |
19-W-4 Zware stalen roosten voor commerciële keukens die zware apparatuur ondersteunen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Gemakkelijk te onderhouden gegalvaniseerd stalen rooster Vergemakkelijkt het schoonmaken en onderhoud
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

