Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Veelzijdig getinte stalen rooster betrouwbare duurzame keuze
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
40 * het Staalgrating van het 3 Persslot/Staalgrating Platform Vierkante Dwarsbar
| Naam van het product: | Het Staalgrating van het persslot |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001.1-2007 |
| grondstof: | Q235/S235jr |
Bouwend Uitgebreid Metaal 2mm Industriële Loopbruggrating
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Appcation: | Platformgang |
| NAAM: | staalgrating |
het op zwaar werk berekende staal die van het de persslot van de gangq235 rang 33mm × 33mm raspen
| Textuur: | het staal van het persslot |
|---|---|
| Materiaal: | Staalbar |
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande getand Bargrating, |
Industriële Gegalvaniseerde antislip het Staalgrating van de Platformsrooster Vloer
| Naam: | Staalgrating, Staalvloer Decking, hete ondergedompelde gegalvaniseerde het staalgrating van metaalbo |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm |
| Fabriek: | Ja |
300*800mm de Antislipstaalgrating Dekking van de Staaldrainage Corrosiebewijs
| Materiaal: | roestvrij staal gegalvaniseerde stee |
|---|---|
| Verpakking: | Pallet, 1PC/BOX, Houten Doos |
| Kleur: | Zilver, beschikbaar aan om het even welke kleuren, zwarte, aangepast roestvrij staal, |
Industriële het Staalgrating van de Metaalloopbrug met de Hoge Grondstof van de Lagercapaciteit
| Naam van het product: | industriële staalgrating |
|---|---|
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
| grondstof: | Q235/S235jr |
316l materieel Roestvrij staal die Poolse Getande Oppervlakte voor Winkel raspen
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Productnaam: | Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde Platform Getande Grating van het Vloerstaal in MetaalBouwmateri |
Gelast solide lichtgewicht staal rooster sterk duurzaam koudgewalst aluminium legering poeder bekleed geverfd afwerking voor apart
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het onbehandelde 253/30/100 Koolstofstaalgrating Gootdekking/Pedaal van de Gootvoet
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |

