Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
101.6 mm dwarsbalk pitch industriële vloerrooster voor bruggenbouw
| Features: | Anti-rust, durable, strong, safe, easy installation |
|---|---|
| Texture: | Stainless Steel |
| Type: | Plain Bar Grating,Serrated Bar Grating,serrated |
Sluiting van het dak met een laag profiel
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Sterke belasting Stabiel staal rooster in winkelcentra
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Sterk en stevig getinte stalen rooster met 50 mm en 100 mm staafstand
| Productnaam: | Sterke en duurzame industriële stalen roosten geschikt voor ruwe omgevingen |
|---|---|
| Grootte: | Per tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
Corrosiebestendige, warm gedompelde gegalvaniseerde stalen rooster beschermende ventilatieoppervlak Chinese stijl ontwerp
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Lage Grating van het Koolstof Hete Gegalvaniseerde Staal
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | de vlakke bar van bar/serrated |
| Grondstof: | Q235/S235jr |
Compacte Oprijlaandrainage 316 Roestvrij staalgrating het Schilderen
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel platform, staalstructuur, drainage |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, het Roestvrije staal van Q235,304 316 |
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd schilderen, |
De industriële Grating van het Gang Op zwaar werk berekende Staal Pers sloot Onbehandelde Gegalvaniseerde Bar
| Naam: | staalgrating, Staalvloer Decking |
|---|---|
| Materiaal: | Staal, Gegalvaniseerd Blad, aluminium, SS316L |
| Oppervlaktebehandeling: | Hete Ondergedompelde Gegalvaniseerde, geschilderde, gegalvaniseerde, Onbehandelde, Hete Ondergedompe |
Anti-skid zware koolstofstaal rooster voor buitenshuis afvalwaterbehandeling
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Aesthetische catwalk staal roosterplatform 316 roestvrij
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

