Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Verpakte stalen gegraveerde gegalvaniseerde rooster klaar om door te gaan opening voor Europa
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
De hete Onderdompeling galvaniseerde Getande Staalgrating met Staalbar voor Werkend Platform
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Getande bar |
| Grating Norm: | YB/T 4001.1-2007 |
Duurzaam Untreatment Getand Staal dat 6m Raad voor Mangatdekking raspt
| Productnaam: | Grating Loopvlakdekking |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar/getande bar |
| Grating Norm: | YB/T4001.1-2007 |
Van de Oprijlaanroosters van het hete Onderdompelingsroestvrije staal Vlakke/Getande de Bar Alkalicorrosie
| Naam van het product: | industriële staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Vlakke Bar/Getande Bar |
| Grating norm: | YB/T 4001.1-2007 |
Industriële 32*5 Gelaste Grating van de Staalbar als Opgeschort Werkend Platform
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Grating Norm: | YB/T4001-2007 |
| Grootte: | Vanaf Tekening, commoned 32*5 |
15-w-2 Decoratieve stalen metalen rooster Custom Patterns
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Het schilderende Grating van het de Bouwmaterialenmetaal van de Geuldekking Staal van Corten
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Hot-Dip gegalvaniseerd rooster van roestvrij staal Corrosiebestendige beschermende ventilatie Buiten dakwandelingen
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Q195 Koolstofstaal Op zwaar werk berekende galvaniseerde Grating voor de Industriegang staalgrating Afvoerkanaaldekking
| Productnaam: | Industriële Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | vlakke bar/getande bar |
| Grating Norm: | YB/T 4001.1-2007 |
Bouw van winkelcentrum, brand- en explosiebestendige zilveren stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |

