Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
Loopbrug Anticorrosief Getand Type die Op zwaar werk berekende Gegalvaniseerde Bouw raspen
| Materiaal: | Staal, Q235, SS316, Aluminiumnetwerk |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Gegalvaniseerd, schilderend, hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Toepassing: | Vloer, platform, tredeloopvlak, staalstructuur, brug |
YB/T4001.1-2007 Standaard zilveren staal corrosiebestendig gezaagd rooster
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Grating Standard: | YB/T4001.1-2007 |
| Production Method: | Welding or Pressure Lock |
Loopbrugoem Grating van de Staalbar voor Platform en Dekmetaal Mesh Walkway
| Materiaal: | Q235, Q195 |
|---|---|
| Eindig: | Gegalvaniseerd |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
Bouw 455/30/100 om geperforeerd het staaltraliewerk dat van de staaltand las wordt gegalvaniseerd
| Productnaam: | metaalgrating |
|---|---|
| typebar: | getande bar |
| Grondstof: | Q235/S235 |
Plank Getande Koolstofstaalbar die 32x5mm Zwarte VerfOppervlaktebehandeling raspen
| Materiaal: | Laag Koolstofstaal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | ondergedompeld heet gegalvaniseerd |
| productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht |
Glasvezel Geschilderde Raspende Geuldekking 325/30/100
| Materiaal: | Staal, glasvezel, Q235, Aluminiumlegering, ASTM A36 A1011 A569 Q235 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, geschilderd, Poederdeklaag, onbehandeld, het schilderen |
| Toepassing: | Vloer, Gang, Industrieel Platform, brug, Geulafvoerkanalen |
Grating van de het Staalbar van de roestvrij staalvloer Grating Gelaste Grating van de Roestvrij staalbar
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Platform |
| Dragende barhoogte: | 30mm |
De Vloergrating van de platformskoolstof de Dekkingsindustrie van de Staalgeul
| Oppervlaktebehandeling: | Ondergedompeld heet Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Productnaam: | staalgrating, Gegalvaniseerde, hete onderdompeling galvaniseerde antislipgrating van het barstaal ge |
| Norm: | ISO9001, AS1657, ANSI/NAAMM (MBG531-88), AS1657-1985, BS4592-1987 |
Het zware Staal galvaniseerde Getande Grating Industriële Dekkingsplaat
| Materiaal: | Staal, Q235, het koolstofstaal van q235 |
|---|---|
| Type: | Duidelijke Bargrating, Getande Bargrating, getande Vlakte, |
| Dikte: | 2mm6mm |
Q235 Heet Gegalvaniseerd Grating van de staalbar Strookstaal Graiting voor Platform
| Kleur: | Strook |
|---|---|
| Toepassing: | Platform |
| Dragende barhoogte: | 30mm |

