Alle producten
-
industriële staalgrating
-
Getande Staalgrating
-
op zwaar werk berekende staalgrating
-
Grating Geuldekking
-
Antislipgrating
-
de loopvlakken van de staaltrede het raspen
-
Glasvezelgrating Comités
-
roestvrij staal raspend
-
Grating van de aluminiumbar
-
Metaalomheining Clips
-
Uitgebreide metaalplaat
-
Geperforeerde Metaalplaat
-
Gelast gaas hek
-
De Omheining van de kettingsverbinding
-
Het Netwerk van de Gabiondraad
-
roestvrij staalnetwerk
-
Metaalfilter
-
Andy SimpsonIk ben een partner op lange termijn van deze fabriek. Ik ben op een schoolreis geweest. De fabriek is sterk en de grating kwaliteit is zeer goed. Ik werkte met deze grating leverancier in 2017.What samen verraste me was dat deze fabriek zeer sterk was, en het was ook één van de hoogste lokale grating fabrieken. -
David ZhangMijn cliënt vertelde me dat het zeer vlot was. De leveringssnelheid is ook zeer snel, zal ik de goederen op de 7de dag van de orde ontvangen. En de goederen zijn goedkoop en geschikt. -
Ajay ParateIk heb een oeder bij deze fabriek over FRP-grating geplaatst. De dienst is goed en grating is perfact. Ik zal opnieuw komen.
zoekwoorden [ serrated bar industrial steel grating ] bij elkaar passen 981 producten.
1x1/4 inch lagerbalk pitch staal rasterplaat voor drainage loopgraaf dekking lichte taak
| Toepassing: | industriële |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
Snijmachine, verschillende methoden voor het lassen van vuurbestendig stalen rooster
| Toepassing: | Industrieel |
|---|---|
| Bearing Bar Pitch: | 30 mm, 40 mm, 50 mm, enz. |
| Standaard voor roosters: | YB/T4001.1-2007 |
40 mm lagerbalk tussenruimte kruisbalk rooster zware loopbruggen
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| grootte: | Volgens de tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Oppervlakte: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
Open Staalvloer die Vloeistaal 6mm*6mm raspen de Aangepaste Grootte van Corss Bar
| Naam van het product: | Getande Vloeistaalgrating |
|---|---|
| Certificering: | ISO9001:2015 |
| grondstof: | Q235 |
YB/T4001-2007 Heavy Duty Plain Serrated Metal Grating met 40 mm lagerbalkpitch
| Standaard voor roosters: | YB/T4001-2007 |
|---|---|
| Draagvermogen: | Zwaar werk |
| Naam van de producten: | metaalgrating |
Metalen roosters met een gegalvaniseerd oppervlak
| Type: | Gezaagde traliezaag, plain |
|---|---|
| Naam van de producten: | metaalgrating |
| Kenmerken: | Anti-slip, drainage, ventilatie |
Norm Getande Staalgrating, Uitgebreid Metaal die Grondstof raspen
| Naam van het product: | Getande Staalgrating |
|---|---|
| Typebar: | Getande Bar |
| Grating norm: | YB/T4001-2007 |
Gegalvaniseerde getande stalen rooster met 30 mm drager
| Oppervlak: | Gegalvaniseerd, onbehandeld, roestvrij staal |
|---|---|
| Grootte: | Volgens de tekening, gemeenschappelijk 32*5 |
| Het dragende Bar Uit elkaar plaatsen: | 30mm, 35mm, 40mm Of aangepast |
De industriële Bouwmaterialen van Enjineering galvaniseerden het Getande Grating Net van het Veiligheidsstaal
| materiaal: | Het staal, Q235, het koolstofstaal van q235, laag koolstofstaal, roestvrij staal galvaniseerde stee |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Heet Ondergedompeld Gegalvaniseerd, Geschilderd, gegalvaniseerd, Zwart, onbehandeld |
| Productnaam: | staalgrating, Industrieel Grating van het het Bouwmateriaalstaal van het Platformmetaal gewicht, ind |
De roestvrij staalbar randde Gegalvaniseerde Grating Antislip voor Gangplatform
| Kleur: | Strook, gepaste kleur |
|---|---|
| Toepassing: | trede, gangplatform, afvoerkanaal |
| Dragende Barhoogte: | 30mm,40mm,50mm |

